Ренійська філія державного підприємства «АМПУ» запрошує на роботу:

  • змінний помічник капітана пожежно–рятувального судна т/х «Смелый» портового флоту.

Вимоги: Повна або базова або неповна вища освіта відповідного напрямку (спеціаліст, молодший спеціаліст, бакалавр), наявність «Посвідчення судноводія торговельного судна, яке допущено до плавання річковими судноплавними внутрішніми водними шляхами України» на звання капітана – механіка 1 групи суден; наявність «Свідоцтва на право використання суднової радіотелефонної станції для плавання на внутрішніх водних шляхах»; наявність «Свідоцтва на право використання радіолокатора для плавання на внутрішніх водних шляхах, у тому числі в умовах обмеженої видимості; досвід роботи на посаді судноводія – механіка на суднах внутрішнього плавання не менше одного року.

Графік роботи – змінний.

  • Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування 6- го розряду ділянки енергозабезпечення енергогосподарства.

Вимоги: Професійно – технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування 5-го розряду – не менше 1 року.

Графік роботи-змінний.

  • Слюсар-ремонтник 3-го розряду ділянки каналізації енергогосподарства.

Вимоги: Професійно – технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи слюсарем-ремонтником 2-го розряду – не менше 1 року.

Графік роботи-п’ятиденний.

  • Моторист 1 класу-матрос 1 класу комплексу суден портового флоту.

Вимоги: Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи на суднах за професією матроса 2 класу не менше 9 місяців (для матроса з кваліфікацією “ableseaman” протягом останніх 3 років). Екзаменаційні випробування за вимогами щодо компетентності згідно з Кодексом про підготовку й дипломування моряків та несення вахти (ПДМНВ) на право одержання свідоцтва про кваліфікацію та інших документів.

Графік роботи-змінний

  •  Моторист 1-го класу пожежно-рятувального судна «Смелый» портового флоту.

Вимоги: Професійно – технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи на суднах за професією моториста 2 класу – не менше 6 місяців.

Графік роботи-змінний.

 

За довідками звертатися за телефоном (04840) 4-45-18.