Вакансія

Ренійська філія державного підприємства «АМПУ» запрошує на постійну роботу на вакантні посади:

 

– Старший диспетчер головної диспетчерської

Вимоги: базова або неповна вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією не менше 2 років.

Графік роботи – п’ятиденний.
 

– Інженер з обслуговування залізничних та підкранових колій 1 категорії ремонтного цеху

Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера 2 категорії – не менше 2 років.

Графікроботи – п’ятиденний.
 

– Капітан – старший механік судновий комплексу суден портового флоту

Вимоги: судноводійський напрям підготовки – магістр, спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст. Стаж роботи за професією помічника капітана для отримання диплома капітана суден : валовою місткістю 3000 рег.т. й більше або від 500 рег.т. до 3000 рег.т та менше 500 рег.т. у разі плавання у відкритому морі – не менше 3 років, які пройшли екзаменаційні випробування за вимогами до компетентності згідно з Кодексом…
Судно – механічний напрям підготовки – стаж роботи за професією механіка або стажиста механіка для отримання диплома другого механіка суден: із головною енергетичною установкою потужністю 3000 квт. І більше, які пройшли екзаменаційні випробування за вимогами до компетентності згідно з ПДМНВ.

Графікроботи – змінний.
 

– Змінний помічник капітана пожежно – рятувального судна «Смелый» портового флоту

Вимоги: повна або базова або неповна вища освіта відповідного напрямку (спеціаліст, молодший спеціаліст, бакалавр), наявність «Посвідчення судноводія торговельного судна, яке допущено до плавання річковими судноплавними внутрішніми водними шляхами України» на звання капітана – механіка 1 групи суден; наявність «Свідоцтва на право використання суднової радіотелефонної станції для плавання на внутрішніх водних шляхах»; наявність «Свідоцтва на право використання радіолокатора для плавання на внутрішніх водних шляхах, у тому числі в умовах обмеженої видимості; досвід роботи на посаді судноводія – механіка на суднах внутрішнього плавання не менше одного року.

Графік роботи – змінний.
 

– Змінний механік пожежно – рятувального судна «Смелый портового флоту
 
Вимоги: повна базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст). Відповідний стаж роботи за професією механіка (суднового) або стажиста механіка (суднового) для отримання диплома другого механіка суден

Графікроботи – змінний.
 

– Моторист 1 класу пожежно – рятувального судна «Смелый портового флоту

Вимоги: повна загальна середня освіта та професійно – технічна освіта. Первинна професійна підготовка. Стаж роботи на суднах у складі машинної команди – не менше 2 місяців

Графік роботи – змінний.
 

– Механік груповий з флоту
 
Вимоги: повна або базова вища освіта (спеціаліст, бакалавр). Стаж роботи за професією механіка на суднах не нижче 4-ої групи: для спеціаліста – не менше 3 років..

Графік роботи – п’ятиденний.
 

– Муляр 6 розряду ремонтного цеху

Вимоги: повна або базова загальна середня освіта, професійно – технічна освіта відповідному напрямку підготовки, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією муляра 5 розряду – не менше 1 року.

Графік роботи – п’ятиденний.
 

– Маляр 3 розряду ремонтного цеху

Вимоги: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією маляра 2 розряду — не менше 1 року.

Графік роботи – п’ятиденний.
 

– Тесляр 5 розряду ремонтного цеху

Вимоги: професійно – технічна освіта. Підвищеннякваліфікації та стаж роботитеслярем 4 розряду – не менше 1 року.

Графік роботи – п’ятиденний.
 

– Монтер колії 5 розряду ремонтного цеху

Вимоги: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві.

Графік роботи – п’ятиденний.
 

– Водій автотранспортних засобів легкових автогосподарства

Вимоги: спеціальна підготовка за типовими навчальними планами і програмами підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії “А” та кваліфікаційна атестація. Без вимог до стажу роботи.

Графік роботи – п’ятиденний.
 

– Слюсар – ремонтник 5 розряду ділянка каналізації енергогосподарства

Вимоги: професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря – ремонтника 4 розряду – не менше 1 року.

Графік роботи – п’ятиденний.
 

За довідками звертатися за телефонами (04840) 4-45-18, (04840) 4-28-95,
(067) 482-80-21.