Ренійська філія державного підприємства «АМПУ» запрошує на роботу:

  • головний енергетик енергогосподарства

Вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму(магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією керівника нижнього рівня відповідного професійного напрямку для магістра – не менш – 2 років, для спеціаліста – не менше – 3 років.

Графік роботи – 5-ти денний.

  • капітан-старший механік судновий комплексу суден портового флоту

Вимоги: Судноводійський напрям підготовки – магістр, спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст. Стаж роботи за професією помічника капітана для отримання диплома капітана суден : валовою місткістю 3000 рег.т. й більше або від 500 рег.т. до 3000 рег.т та менше 500 рег.т. у разі плавання у відкритому морі – не менше 3 років, які пройшли екзаменаційні випробування за вимогами до компетентності згідно з Кодексом…

Судно – механічний напрям підготовки – стаж роботи за професією механіка або стажиста механіка для отримання диплома другого механіка суден: із головною енергетичною установкою потужністю 3000 квт. І більше, які пройшли екзаменаційні випробування за вимогами до компетентності згідно з ПДМНВ.

Графік роботи-змінний.

  • змінний помічник капітана пожежно – рятувального судна т/х «Смелый» портового флоту

Вимоги: Повна або базова або неповна вища освіта відповідного напрямку (спеціаліст, молодший спеціаліст, бакалавр), наявність «Посвідчення судноводія торговельного  судна, яке допущено до плавання річковими судноплавними внутрішніми водними шляхами України» на звання капітана – механіка 1 групи суден; наявність «Свідоцтва на право використання суднової радіотелефонної станції для плавання на внутрішніх водних шляхах»; наявність «Свідоцтва на право використання радіолокатора для плавання на внутрішніх водних шляхах, у тому числі в умовах обмеженої видимості; досвід роботи на посаді судноводія – механіка на суднах внутрішнього плавання не менше одного року.

Графік роботи-змінний.

  • муляр 6 розряду ремонтного цеху

Вимоги: повна  або базова загальна середня освіта, професійно – технічна освіта відповідному напрямку підготовки, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією муляра 5 розряду – не менше 1 року.

Графік роботи – п’ятиденний.

  • муляр 3 розряду ремонтного цеху

Вимоги: Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна
підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією муляра 2 розряду — не менше 1 року.

Графік роботи – п’ятиденний.

 

За довідками звертатися за телефоном (04840) 4-45-18.