15.04.2021 року в Ренійській філії ДП «АМПУ» відбулось чергове засідання Ради морського порту Рені за участю капітана морського порту Рені, представників портових операторів, що надають послуги у морському порту. Традиційно, на обговорення Ради порту були винесені найбільш актуальні для підприємства питання.

Першочергово, проаналізували роботу Ренійської філії ДП «АМПУ» та Портових операторів, ознайомили учасників засідання з підсумковими показниками роботи морського порту за І квартал 2021 року. Обговорили план вантажопереробки на ІІ квартал 2021 року. Зазначили, що основними факторами, які вплинули на невиконання загального плану вантажообігу, є: введення у зв’язку із несприятливими умовами (посухою) тимчасового мораторію на вивіз зернових з території Молдови; незатребуваність хімічних, мінеральних добрив на ринку з причини посушливих погодних умов.

Зокрема зазначили, що вдалось залучити до морського порту Рені новий вид вантажу – малайзійське дизельне паливо.

В ході засідання портові оператори проінформували щодо стану реалізації інвестиційних проектів, які включені до Плану розвитку Ренійського морського порту на коротко- (5 років), середньо- (10 років) та довгострокову (25 років) перспективу.

Засідання завершилось обговоренням щодо посилення протиепідемічних заходів на території Ренійського морського порту із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19 та обговоренням деяких проблемних питань та пропозицій щодо покращення діяльності морського порту Рені.