У морському порту Рені розпочалось перевантаження промислових вітрогенераторів.

Чотири судна «KALOCSA», MHRT 1709, MHRT 1710, MHRT1712 під прапором Угорщини з незвичайним вантажем зайшли в порт 5-го  липня. Захід та постановка  біля причалів суден пройшли без затримок під контролем служб Ренійської філії ДП «АМПУ» та служби капітана порту.

Розвантаження суден розпочалося 6-го липня. Перевантаження 2-х комплектів конструкцій (вагою 616 тон)  здійснюється двома портальними кранами «Кондор» вантажопідйомністю 40 тон кожний та двома портальними кранами «Альбатрос» вантажопідйомністю 10 тон кожний на автотранспорт ТОВ «Холеман Україна», яке займається транспортуванням вітрогенераторів в межах Західної і Східної Європи.

Для розвантаження і транспортування великогабаритного вантажу в порту і місті проводяться роботи з підготовки автодоріг і габаритів для проїзду спеціальних причепів.

Перевалка конструкцій вітроенергетичних установок демонструє можливості морського порту Рені у частині перевантаження крупногабаритного та  вилоковантажного обладнання, що у свою чергу сприятиме залученню нових вантажопотоків.

 

Нагадаємо, наприкінці вересня минулого року до Ренійського морського порту вперше зайшло судно «JUMBO III» вітряними електростанціями в кількості 20 могутніх GE WPG (генеральний генератор електричної вітроенергетики) для Дністровського WPP.