В Ренійському морському порту розпочато будівництво  нового підлогового складу для зберігання зернових та продовольчих культур, загальною місткістю 7 тис. тонн. Це дасть змогу збільшити одночасне зберігання  до 30 тис. тонн.

Будівництво ведеться в рамках реалізації інвестиційного проєкту ТОВ «Агро-Рені» «Будівництво перевантажувального комплексу зернових та тарно-штучних вантажів».

На сьогоднішній день ТОВ «Агро-Рені» є потужним портовим оператором в порту Рені, який займається перевантаженням вантажів, а також їх залученням.

Портовий оператор ТОВ «Агро-Рені» є суб’єктом СЕЗ «Рені». З 2014 року здійснюють свою виробничу діяльність на території морського порту Рені. Основним видом діяльності компанії є агентування, експедирування, перевалка зернових та олійних культур.

Довідка:

ТОВ «Агро-Рені» – компанія SRL “Rusagro-Prim», є найбільшим у Республіці Молдова зернотрейдером, сільгосптоваровиробником, що має в активах землю, спеціалізований для перевезення зерна автотранспорт, елеватори. Молдавське зерно через морський порт Рені йде в Туреччину, Італію, Грецію, Єгипет та інші країни.

 

Новий склад Агро-Рені