Портовий оператор ТОВ «Агро-Рені» наростив свої потужності зі зберігання зернових та продовольчих культур.  Побудовано склад підлогового зберігання зернових та продовольчих культур загальною місткістю 8 тис. тон.  Це дасть змогу збільшити одночасне зберігання  до 25 тис. тонн.

Будівництво велося в рамках реалізації інвестиційного проєкту ТОВ «Агро-Рені» «Будівництво перевантажувального комплексу зернових та тарно-штучних вантажів».

На сьогоднішній день ТОВ «Агро-Рені» є потужним портовим оператором в порту Рені, який займаються перевантаженням вантажів, а також їх залученням.

Портовий оператор ТОВ «Агро-Рені» є суб’єктом СЕЗ «Рені». З 2014 року здійснює свою виробничу діяльність на території морського порту Рені. Основним видом діяльності компанії є агентування, експедирування, перевалка зернових та олійних культур.

Довідка:

ТОВ «Агро-Рені» – компанія SRL “Rusagro-Prim», є найбільшим в Республіці Молдова зернотрейдером, сільгосптоваровиробником, що має в активах землю, спеціалізований для перевезення зерна автотранспорт, елеватори. Молдавське зерно через морський порт Рені йде в Туреччину, Італію, Грецію, Єгипет та інші країни.