03 червня 2019 року

Першого червня - в День захисту дітей - Молодіжна організація Ренійської філії ДП «АМПУ» за підтримки профспілкового комітету підготували цікаву ігрову програму, яка виявилася дуже насиченою. Були конкурси, ігри, шоу з мильними бульбашками, солодкий стіл та інші розваги, в яких із задоволенням брали участі не тільки наші маленькі гості, а й їхні батьки.

Хочемо висловити величезну подяку організаторам такого свята! Адже день захисту дітей - це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб завжди росли діти щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками і громадянами своєї країни.

24 квітня 2019 року

Квітень - це традиційний період наведення чистоти на дворі, у місті, на Землі. Так, в минулі вихідні на території ДП «АМПУ» відбувся традиційний весняний суботник, присвячений Дню довкілля, з благоустрою території Ренійського морського порту. В екологічній акції взяли участь усі підрозділи підприємства - всього 67 осіб.

Силами портового флоту та Оперативно-диспетчерської служби відбулася масова посадка квітів і побілка дерев, було проведено фарбування плавпричалу Морського вокзалу (понтону). Колектив Молодіжної організації організував фарбування пішохідних доріжок, бордюрів та велосипедних стоянок. Було посаджено 12 кущів троянд і 8 одиниць саджанців різноманітних дерев.

Кожний, хто вийшов на суботник, зробив свій посильний внесок у благоустрій підприємства. Учасники поставилися з великою відповідальністю та розумінням до цього заходу.

Усім велике спасибі!

18 квітня 2019 року

На загальних зборах Молодіжної організації РФ ДП "АМПУ" був затверджений план заходів Ренійського філії ДП "АМПУ" на 2019 рік, який обіцяє бути дуже насиченим.

На зборах розглядалися такі заходи, як участь у спортивних змаганнях з плавання, рибалки, спортивної стрільби і брейн-рингу між командами ДП "АМПУ", які будуть проходити на базі інших філій. Конкурс дитячих малюнків на тему "Створити дитячий логотип ДП "АМПУ". Проведення дитячого свята до Міжнародного дня захисту дітей. Заходи до Дня молоді. У найближчих планах - проведення корпоративного суботника на території Ренійського філії.

Крім вище переліченого «Молодіжка» продовжує благодійну діяльність з допомоги дітям з неблагополучних сімей та дітям-сиротам.