Фахівці АМПУ взяли участь у Міжнародній конференції «Argus Каспійсько-Чорноморський транспортний коридор 2015
В рамках заходу спеціалісти ознайомились із динамікою вантажопотоків у Каспійському регіоні, Каспійсько-Чорноморському транзитному коридорі, транспортному коридорі Азербайджан-Грузія, перспективами нарощування об’ємів транспортування нафтопродуктів у Каспійському регіоні.
Українські портовики обговорили з закордонними колегами спрощення процедур торгівлі
Делегація українських портовиків під керівництвом заступника голови ДП «АМПУ» В'ячеслава Вороного відвідала з робочим візитом порти Латвії де в ході робочої зустрічі з європейськими колегами обговорювалися питання інвестиційної привабливості портів, розвитку електронного документообігу та спрощення процедур торгівлі.
Експерти ЄС високо оцінили українські ініціативи з дерегуляції в морських портах, а також порекомендували активніше розвивати технологію "Єдиного вікна"
У ході робочої зустрічі на минулому тижні в Латвії, європейські експерти високо оцінили ініціативи з дерегуляції, що впроваджені в українських морських портах. Зокрема, фахівці відзначили суттєві зміни в роботі морських портів, в результаті впровадження положень Постанови Кабінету Міністрів України від 07.07.2015 № 491.
Фахівці АМПУ обговорили з європейськими колегами подальші кроки щодо підвищення інвестиційної привабливості портів
Співробітники АМПУ взяли участь у робочій зустрічі з фахівцями портової галузі Латвії та Литви. У ході зустрічі європейські фахівці висловили ряд рекомендацій, покликаних збільшити інвестиційну привабливість українських гаваней.