17 листопада в Ренійській філії ДП «АМПУ» відбулося чергове засідання Ради морського порту Рені,
на якому учасники обговорили результати виробничої діяльності, стан виконання інвестиційних проєктів та перспективи подальшого розвитку інфраструктури.

З огляду на особливу ситуацію, пов’язану з коронавірусом, нарада відбулась у форматі відео-конференції за участю представників стивідорних компаній та капітана морського порту Рені.

Першочергово, проаналізували роботуРенійської філії ДП «АМПУ» та портових операторів, ознайомили учасників засідання з підсумковими показниками роботи морського портуза ІІІ квартал та 9 місяців 2021 року. Загальний обсяг вантажообігу філії  за ІІІ квартал 2021 року склав 460,1 тис. т. План вантажообігу ІIІ кварталу 2021р.  виконаний філією на 129,6%(+105,1 тис. т.).

Загальний обсяг вантажообігу філії за 9 місяців 2021 року склав 810,1 тис. т., план вантажообігу виконаний на 86,2% (-129,9тис.т.). На невиконання плану вантажообігу значною мірою вплинуло падіння вантажообігу у 1 півріччі 2021 року з причини посухи 2020 маркетингового року.

В ході засідання портові оператори проінформували щодо стану реалізації інвестиційних проектів, які включені до Плану розвитку Ренійського морського порту на коротко – (5 років), середньо – (10 років) та довгострокову (25 років) перспективу.

Також було ініційовано питання щодо сприяння будівництву залізничного сполучення між містами Ізмаїл та Рені територією України, що забезпечить підвищення конкурентної привабливості Дунайських морських портів для вантажовласників – експортерів та сприятиме соціально -економічному розвитку Придунайського регіону Одеської області.    Ініціатива була підтримана членами Ради порту одноголосно.

Засідання завершилось обговоренням щодо посилення протиепідемічних заходів на території Ренійського морського порту із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19, а саме проведення робіт керівниками портового співтовариства з працівниками власних та підрядних підприємств стосовно прийняття відповідних заходів (проведення профілактичних щеплень)  щодо протидії поширенню хвороби.